Rolety wolnowiszące na wymiar.

Roleta wewnętrzna, która znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości założenia rolet w kasecie i wtedy gdy nasza koncepcja zasłonięcia okna na to pozwala. Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów rolet wolno wiszących nawet powyżej 2,5 metra szerokości i ponad 3 metrów długości. Stosując takie rolety można przesłonić nawet największe powierzchnie nie koniecznie okienne.

Szeroka gama materiałów pozwala na swobodny dobór rolet do w zasadzie każdego pomieszczenia. Znajduje nawet zastosowanie na zewnątrz na przykład na zadaszonych tarasach.

Materiały mogą być o zaskakujących wzorach lub całkowicie jednokolorowe, można je łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów materiałów, każdy z łatwością dopasuje idealny kolor dla siebie. Tkanina rolety może być transparentna, półprzezroczysta lub całkowicie zaciemniająca. Rolety luźno wiszące wykonujemy na trzech różnej grubości rurkach , na których nawinięty jest materiał. Estetyczne wykończenie gwarantują zaślepki montowane z boku rolety, dyskretnie ukrywając mocujące wkręty. Produkty te nie odkształcają się pod wpływem własnego ciężaru nawet po wielu latach użytkowania. Firma Kadmok stawia na nowoczesność i ponad przeciętną trwałość produkowanych systemów zasłon okiennych. Naszym klientom dajemy pewność i komfort użytkowania na długi czas. Bezkonkurencyjna jakość obsługi oraz serwis to jedne z naszych atutów.

Bezpłatny pomiar i wycena :

​Gwarantujemy najlepsze ceny!

  • Facebook

© 2019 Kadmok 05-820 Piastów ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 16/60 tel: 530 076 440