Rolety dzień noc

 

Rolety typu dzień - noc znane także jako rolety duo lub rolety zebra dostępne w firmie Kadmok roletykolorowe.pl to najnowsze rozwiązanie i najchętniej wybierane rolety materiałowe. Bardzo nowoczesne rolety, które w jednym materiale zastępują firanki i zasłony.

Wykonane są z pasów naprzemiennych tkanin o szerokości około 10 cm każdy. W zależności od materiału splot jest bardzo gęsty, zacieniający, transparentny lub półprzezroczysty. Względem siebie przesuwamy dwie warstwy tkaniny, taka możliwość daje nam bardzo duże pole regulacji stopnia zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina o podwójnym układzie nie tylko w zależności od potrzeb zmniejsza lub zwiększa dostęp światła ale także stwarza możliwość dyskretnej obserwacji naszego otoczenia. Montaż rolet dzień/noc wykonuje się za pomocą niewielkich wkrętów ukrytych w kasecie do listewki przy szybowej okna. Estetyczne wykończenie zapewniają także listewki tak zwane prowadnice wykonane z pcv, które są przyklejane do bocznych listewek przy szybowych okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu rolety nie falują na oknie i stale przylegają do niego. Produkujemy rolety w bardzo dużej gamie kolorystycznej stale poszerzanej o nowe wzory.

Producent rolet dzień noc Pruszków i okolice. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu i jesteśmy pewni, że będą Państwo mile zaskoczeni.

W promocji dajemy montaż GRATIS.

ROLETY DZIEŃ / NOC FANTAZJA ALU PCV

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY! Bardzo estetyczne mocowanie do listewki przyszybowej okna.

Możliwość wykonania naprawdę dużych rozmiarów nawet ponad 2 m.

Kaseta Aluminiowa lub z PCV.

Prowadnice boczne wykonane z Pcv / Aluminium, przyklejane do listwy.

Kilka kolorów do wyboru w tym drewnopodobne. Super cena.

ROLETY DZIEŃ / NOC UNI BESTA ALU

Montaż kasety do listewki przyszybowej okna.

Elegancki, masywny wzór kasety wykonanej z Aluminium, prowadnice przyklejane , wykonane z Aluminium.

Bardzo praktyczne zwłaszcza do większych rolet.

ROLETY DZIEŃ / NOC UNI BESTA PRZESTRZENNA ALU / PCV

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY!

Najlepszy system nie przesłaniający światła szyby.

Kaseta wykonana z Aluminium przyklejana powyżej górnej części szyby.

Montaż bezinwazyjny , kaseta odczepiana (odklejana), także prowadnice, które wykonane są w kształcie litery C (przestrzenne) z Aluminium.

     Dlaczego warto kupować rolety u nas:

  • Wykonujemy rolety na indywidualny wymiar do każdego okna

  • Gwarancja pełnej kontroli i niezawodności rolet

  • Stosujemy oryginalne podzespoły i udzielamy gwarancji

  • Nasze rolety działają już od ponad 20 lat

Wybierz rolety dzień noc w atrakcyjnych cenach

Doświadczenie w branży, odpowiednie kwalifikacje oraz dostęp do najlepszych jakości materiałów pozwoliły nam zyskać uznanie wśród Klientów . Każdego dnia przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych z całej aglomeracji Warszawskiej. Są to zarówno nowi kontrahenci, jak i osoby , z którymi już współpracowaliśmy. Oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach, a każde zamówienie jest wykonywane indywidualnie, dzięki czemu produkt jest idealnie dopasowany do każdego okna.

Nowoczesne rolety to nie tylko ochrona przed słońcem, ale także , a może przede wszystkim element dekoracji pomieszczenia, który ma ożywić (odnowić) i nadać wnętrzom nowych barw. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów, przygotowaliśmy ogromną paletę kolorów, w jakich dostępne są rolety dzień noc w naszej firmie. Produkty różnią się nie tylko kolorem, ale także grubością materiału, co wpływa na przepuszczalność światła. Może być ona minimalna, mała, średnia, duża oraz dająca niemal 100% zaciemnienia.

Rolety dzień noc Pruszków

  • Facebook

© 2019 Kadmok 05-820 Piastów ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 16/60 tel: 530 076 440